ITH = Akademia ITH

Akademia ITH

ITH Academy to cykl spotkań, w ramach których będziemy edukować uczestników z zagadnień takich jak bezpieczeństwo, sieci bezprzewodowe, data center, cloud (w tym Kubernetes). Spotkania w ramach ITH Academy są adresowane do dyrektorów oraz pracowników działów IT. Organizujemy je w formie warsztatów lub konferencji.
ITH Academy to pierwszy tak merytoryczny cykl spotkań na polskim rynku. Do organizacji konferencji oraz warsztatów zapraszamy tylko sprawdzonych partnerów, którzy posiada-ją kompletną wiedzę w poruszanym zagadnieniu. Dzięki temu prezentacje na ITH Academy stanowią merytoryczne źródło wiedzy i pozbawione są podtekstu reklamowego.

Sam przez wiele lat szukałem ciekawych spotkań, organizowanych czy to przez dostawców czy też operatorów. Niestety większość spośród tych eventów to po prostu atrakcyjne przedstawienie oferty dostawcy, a nie faktyczne - merytoryczne dotknięcie danych tematów. Z tego też powodu postanowiłem stworzyć cykl spotkań pod nazwą Akademii ITH - ITH Academy. Na dzień dzisiejszy wszystkie nasze spotkania są bezpłatne dla zaproszonych uczestników.

Niko Bałazy, CEO.

ITH - CEO

Najbliższe wydarzenia

Galeria z poprzednimi wydarzeniami

Zarejestruj się na wydarzenie