ITH to przede wszystkim ludzie, którzy chętnie doradzą oraz zaopiekują się infrastrukturą IT Twojej firmy

Celem ITH jest świadczenie elastycznych usług IT dla biznesu, które najczęściej oferujemy w modelu subskrypcyjnym. Nasz zespół konsultantów, analityków i inżynierów z wielką chęcią zajmie się każdym problemem z obszaru teleinformatyki i teletechniki, z którym się do nas zgłosisz.

ITH to spółka stworzona przez osoby mające wieloletnie doświadczenie na rynku telekomu-nikacji B2B oraz liderów tej branży. Ponad 10-letnie doświadczenie Jakuba Neumanna oraz Niko Bałazego, twórców ITH, to gwarancja najwyższej jakości usług na polskim rynku ICT, w tym również telekomunikacji w segmencie biznesowym.

To, co się jednak zmieniło to fakt, że sam Internet dla firmy to już za mało, tak więc “NET” to nie wszystko. Wymagania klientów korporacyjnych zmieniły się diametralnie również pod naciskiem nowych regulacji.

Jesteśmy członkiem ITH ITH

ITH

Elastyczna oferta IT dla każdego rodzaju przedsiębiorstwa

ITH

Dedykowany Account Manager i Inżynier IT

ITH

Jeden dostawca, jedna faktura, niższa cena

ITH

Wsparcie dla całego IT pod jednym numerem telefonu 24x7

Najważniejsze zasoby

ITH posiada śieć światłowodowa na terenie Warszawy i Krakowa, sieć międzymiastową, platformę Cloud Computing, a także system zarządzania usługami online.

Zamawiaj kiedy chcesz, na jak długo chcesz oraz rozliczaj się w wybranym przez siebie modelu biznesowym, również w formie prepaid.

ITH

Modyfikuj usługi zgodnie z Twoim realnym zapotrzebowaniem niemalże w czasie rzeczywistym.

ITH

Historia

“Pomysł na zmianę podejścia do sprzedaży i oferowania usług telekomunikacyjnych dla biznesu pojawił się u nas wiele lat temu, przez lata nie mieliśmy szansy aby go wcielić w życie - aż do 2020 roku, kiedy wspólnie z Jakubem wyruszyliśmy po raz kolejny w podróż związaną z tworzeniem nowego gracza na rynku telekomunikacji B2B.”

Niko Bałazy

CEO, Co-founder

2019

Start platformy hostingowej Kru.pl - od której wszystko się zaczęło

Uruchomienie biura w Krakowie

2020

Start spółki ITH z usługami telekomunikacyjnymi

Wejście na rynek z ofertą "Try and buy" - 100% klientów zostało z ITH w ramach "Tarczy antykryzysowej" oferowanej przez ITH

Pierwsi klienci usług telekomunikacyjnych ITH w Krakowie

ITH uzyskało status LIR w RIPE

2021

ITH Sp. z o.o. zostaje 100% właścicielem spółek Kru.pl Sp. z o.o. oraz Hexerio Sp. z o.o

Pierwsza runda inwestycyjna, tj. rundy A

Uruchomienie pierwszej kolokacji w Warszawie

2022

Zakończenie rundy B - pozyskanie nowych inwestorów w tym alternatywną spółkę inwestycyjną B Capital ASI z Krakowa

Rozbudowa sieci dostępowej ITH o nowe miasta

Budowa pierwszych odcinków sieci światłowodowej w Warszawie

Uruchomienie węzła dostępowego (POP) w Katowicach w kolokacji 4DC przy ulicy Adamskiego 7

2023

Uruchomienie serwisu sprzedażowego www.ith.eu

Uruchomienie biura handlowego w Warszawie

Uruchomienie dużych węzłów dostępowych w Warszawie i Katowicach

Uruchomienie kolokacji w LIM DC oraz węzła dostępowego w tym obiekcie

Uruchomienie węzła dostępowego w 3S Data Center w Katowicach przy ulicy Gospodarczej

Zbudowanie nowego ringu światłowodowego Kraków - Katowice - Warszawa - Kraków

ITH zostało członkiem Krajowej Izby Komunikacji Ethernetowej (KIKE)

Misja i wartości w

Celem istnienia ITH, tj. Information Technology House jest rozwiązywanie problemów przedsiębiorców z zakresu IT. ITH to butik rozwiązań IT, który ma: doradzać, dostarczać oraz utrzymywać infrastrukturę Klienta.

Konsultacyjne podejście

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, zaczynając od zrozumienia potrzeb, propozycji rozwiązania problemów, a na końcu dostarczeniu odpowiednich do tego narzędzi.

ITH

Długoterminowy Partner

Z naszymi Klientami chcemy przechodzić przez każdy cykl ich rozwoju, dlatego też staramy się zawsze dobierać rozwiązania adekwatne do jego potrzeb. Stawiamy na wspólny rozwój i wzajemne budowanie biznesu.

ITH

Elastyczność i łatwość realizacji procesu zamówienia

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy szereg usprawnień w procesie zamówienia, tak aby zakup usługi ITH był możliwy w dowolny dzień i o dowolnej porze.

ITH

Kompleksowość

W ITH oferujemy pełny zakres usług iT, które są wobec siebie komplementarne. Wy-bierając współpracę z ITH oszczędzasz swój czas współpracując tylko z namiw każdym zakresie.

ITH

Zespół i founderzy

Grupa ITH to grupa spółek powiązanych ze sobą kapitałowo lub osobowo działających w obszarze nowych technologii. Założycielem ITH jest Niko Bałazy oraz Jakub Jedynak.

Niko Bałazy

CEO, Co-founder
ITH

Niko Bałazy

CEO, Co-founder

ITH ITH

Pomysłodawca, twórca, a następnie realizator krakowskiej spółki S-NET Sp. z o.o. skupiającej się na usługach telekomunikacyjnych dla biznesu. Przez ponad 10 lat tworzył i zarządzał spółką. W 2017 roku doprowadził do sprzedaży 100 udziałów w spółkach S-NET oraz INTRINO dla łódzkiej sieci Toya. Od stycznia 2020 skupia się na rozwoju nowych projektów, w tym między innymi spółki ITH. Pasjonat nowinek technologicznych, motoryzacji, mol książkowy. Uparty w dążeniu do celu i jego egzekucji. Koncentruje się na obszarach strategicznych takich jak zarządzanie, marketing czy też sprzedaż oraz egzekucja swoich planów i założeń. Absolwent wielu szkoleń Harvard Business Review Polska (ICAN), w tym między innymi Managament, Strategic Leadership Academy, Personal Leadership Academy. Student Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie na kierunku Marketing i Komunikacja Medialna. Zdecydowany samouk, który swoją wiedzę czerpie z prasy, książek oraz własnego eksperymentowania.

ITH

Jakub Jedynak

Co-founder

Wspołtworzy projekt ITH od samego jego startu. Przez lata pracował w krakowskiej spółce S-NET i był odpowiedzialny za realizacje inwestycji zwiąanych z budową sieci światłowodowej oraz aktywacjami nowych klientów. Aktualnie w ITH jest odpowiedzialny za budowę i utrzymanie sieci pasywnej, dodatkowo odpowiada za pion związany z realizacją inwestycji zewnętrzncyh da klientów grupy ITH.

Zarząd i struktura właścicielska

ITH

Niko Bałazy

Prezes zarządu

26% udziałów

ITH

Jakub Jedynak

Członek zarządu

10% udziałów

Pozostali udziałowcy

64% udziałów

Struktura grupy

ITH

Aktualności i komunikaty prasowe

ITH

Transformacja cyfrowa w sprzedaży B2B i B2C z wykorzystaniem usług chmurowych na podstawie Webinaru ITH & 2ClickShop

04-04-2024Baza Wiedzy

W obliczu rosnącej konkurencji i ciągłej ewolucji technologicznej, przedsiębiorstwa szukają nowych sposobów na optymalizację swojej działalności e-commerce. Współpraca między...

ITH

Życzenia Świąteczne

01-04-2024Informacje prasowe

Z okazji Świąt Wielkanocnych pragniemy złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia. Niech ten wyjątkowy czas będzie pełen radości, spokoju oraz wzajemnego...

ITH

Komunikat dotyczący krytycznej podatności w urządzeniach Fortigate

10-02-2024Bezpieczeństwo

W dniu 08.02.2024 została ujawniona krytyczna podatność w urządzeniach Fortigate. Dziura bezpieczeństwa może prowadzić do ataków na infrastrukturę sieciową...

Kontakt dla prasy

Pobierz logo ITH

Logo PNG Logo SVG

Skontaktuj się z

Wsparcie Obsługa techniczna

ITH NOC
Centrum Zarządzania
Infrasturktura ITH

+48 22 539 99 99
[email protected]

Czynne cały tydzień, całą dobę

Rozwiązania dla Ciebie

Zespół handlowy ITH

+48 22 539 99 99
[email protected]

Czynne od poniedziałku do piątku od 9:00 do 17:00