FAQ – Baza wiedzy

ITH jest nowym podmiotem na rynku, tworzonym jednak i rozwijanym przez doświadczony zespół. Jego filarem są założyciele firmy S-NET, którzy przez ponad dekadę zarządzali też tym krakowskim operatorem. Niko Bałazy oraz Jakub Jedynak sprzedali w 2017 r. spółkę S-NET, a teraz po prawie 3 latach wracają na rynek z całkowicie nową marką oraz jakością zbudowaną w oparciu o swoje wieloletnie doświadczenie na rynku telekomunikacyjnym.

Cały proces podpisania umowy z ITH odbywa się online. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami przez formularz kontaktowy. Jeśli tego wymagasz – umowę możemy również podpisać w tradycyjny sposób (w formie papierowej).

Tak, w każdym pakiecie dostępna jest publiczna podsieć IP, którą można rozszerzyć do 256 adresów IP dla każdego pakietu.

W ITH wszystkie umowy zawierane są na czas nieokreślony, chyba że Twój biznes wymaga, aby było inaczej. Jeśli tak jest, skontaktuj się z nami, a wspólnie ustalimy indywidualne warunki umowy.

Nie. Zgodnie z filozofią ITH zostaniesz z nami tylko wtedy, kiedy będziesz tego chcieć. Po zakończeniu promocji możesz bez dodatkowych opłat zrezygnować z usługi.

Nasza infrastruktura bazuje na sieci światłowodowej oraz rozproszonych węzłach dostępowych. Dla Krakowa, Katowic i Warszawy posiadamy aktualnie po dwa węzły telekomunikacyjne, które są od siebie niezależne. W pozostałych miastach posiadamy po jednym węźle dostępowym (na dzień dzisiejszy). W sieci używamy sprzętu renomowanych producentów, takich jak: Huawei, Fortinet oraz Juniper.

Usługi ITH Net w zależności od lokalizacji są instalowane w terminie od 7 do 60 dni. Na wydłużony termin instalacji może mieć wpływ wielkość inwestycji, którą musimy dla Ciebie zrealizować. Usługi realizujemy w oparciu o własną sieć światłowodową.

Opłaty instalacyjno-aktywacyjne są zależne od lokalizacji, typu usługi oraz okresu umownemu, jak również ofert promocyjnych. Dlatego też każdorazowo należy weryfikować opłaty instalacyjne w wybranych ofertach.

Dokumenty rejestracyjne firmy / spółki, pełnomocnictwo do jej reprezentacji oraz prawo do lokalu (np. umowa najmu).

Standardowy termin płatnoścI za usługi ITH to 7 dni.

Przelewem bankowym, kartą kredytową lub szybkim przelewem poprzez płatności online, paypalem.