ITH = Jak to działa?

Chcemy być dla Ciebie i Twojej organizacji partnerem, który rozwiąże wszelkie problemy związane z obszarem IT.

Dowiedz się więcej
ITH

Filozofia działania ITH

Jesteśmy grupą spółek zarządzanych właścicielsko - dlatego też doskonale rozumiemy potrzeby biznesu, jego trudy jak i wyzwania. Wiemy jakie jest znaczenie bezpieczeństwa dla Twojej frimy dlatego też oferujemy Ci tylko sprawdzone rozwiązania. Większość usług oferowanych przez ITH jest naszej własnej produkcji, jedynie w niektórych przypadkach wspieramy się zewnętrznymi partnerami.

Nasz biznes został podzielony na trzy główne segmenty:

chmurę publiczną (Hexerio)

hosting i domeny (Kru.pl)

ogólną działalność ICT (ITH).

ITH

Jesteśmy świadomi naszych usług

dlatego też jako jeden z niewielu dostawców umożliwiamy ich bezpłatne przetestowanie!

Napisali o nas

ITH

Dowiedz się więcej o ITH

Poznaj nas lepiej

Często zadawane pytania

Umowę możesz podpisać online - wystarczy się z nami skontaktować poprzez formularz kontaktowy, następnie przygotujemy dla Ciebie umowę - którą możesz podpisać niemalże jednym kliknięciem.

Tak, w ITH przewidujemy możliwość zakupu usług ITH Tele oraz ITH Net w budynkach ITH Ready na czas nieokreślony w modelu prepaid.

W modelu prepaid za usługę płaci się przed jej wykonaniem, czyli np. za internet w lutym płacimy w styczniu. Jeśli usługa nie zostanie opłacona nie będzie ona aktywna a po dwóch miesiącach braku aktywności zostanie zdemontowana. W tym przypadku jeśli chcesz zrezygnować z usług ITH nie jest wymagane nawet wypowiedzenie - wystarczy nie płacić. Model ten jest przeznaczony dla firm, które nie widzą kiedy i w jakim stopniu będą potrzebować usług ITH Net, model ten również całkowicie zdejmuje jakiekolwiek ryzyko związane z zakupem usług ITH.

Większość usług ITH jest dostępna na umowach na czas nieoznaczony. Wyjątkiem są dla ITH Net te lokalizacje dla których musimy wykonać znaczne inwestycje związane z budową sieci. Dla pozostałych usług ITH kontrakt terminowy jest wymagany tylko w przypadkach znacznych nakładów inwestycyjnych po stronie ITH niezbędnych do uruchomienia danej usługi.

Ceny w umowach są gwarantowane przez cały czas trwania kontraktu - zgodnie z jego zapisami. W przypadku usług na czas nieokreślony o planowanej zmianie cen poinformujemy Ciebie ze znacznym wyprzedzeniem.

W zależności od tego czy wybrana lokalizacja jest w programie ITH Ready czy też nie - czas instalacji wynosi nawet od 3 dni (standardowo 7) do 90 dni. Każdorazowo doprowadzamy infrastrukturę światłowodową ITH pod wskazane miejsce. Sama sieć ITH budowana jest w kanalizacji kablowej lub napowietrznie (na słupach). Kabel światłowodowy ITH zakończony jest urządzeniem abonenckim z portem RJ45.