ITH

Referencje

Z naszych usług korzystali między innymi:

ITH
ITH
ITH
ITH
ITH
ITH
ITH
ITH
ITH
ITH
ITH
ITH
ITH
ITH
ITH
ITH
ITH
ITH
ITH
ITH
ITH
ITH
ITH
ITH
ITH
ITH
ITH
ITH
ITH
ITH
ITH
ITH
ITH
ITH
ITH
ITH
ITH
ITH
ITH
ITH
ITH
ITH

Opinie naszych klientów:

W 2022 roku postanowiliśmy ujednolicić systemy telefonii stacjonarnej we wszystkich lokalizacjach, wymieniając przy tym aparaty telefoniczne i centralki na nowoczesny system wirtualnej centrali. Firma ITH Sp. z o.o. dostarczyła kompleksowe rozwiązanie, jak również usługę symetrycznego łącza internetowego. Dostarczone usługi działają zgodnie z założeniami, a cały proces począwszy od złożenia oferty aż do zakończenia wdrożenia przebiegał bez zastrzeżeń. Polecamy firmę ITH Sp. z o.o. jako solidnego partnera biznesowego w zakresie rozwiązań telekomunikacyjnych.

Karol Osieleniec

Kierownik ds. Systemów Informatycznych Termo Organika Sp. z o.o.

Od ponad dwóch lat stale współpracujemy z krakowskim oddziałem firmy ITH. Współpracę realizujemy w zakresie własnych potrzeb firmy jak również potrzeb naszych klientów. ITH dostarcza dla nas i naszych klientów usługi w całej Polsce. Jesteśmy uczestnikiem Programu Partnerskiego ITH oraz Kru.pl Z czystym sumieniem polecamy współpracę z grupą ITH - solidnym partnerem i dostawcą.

Karolna Szczurek

Prokurent

KG Group S.K.A. współpracuje z firmą ITH przy realizacji centrum handlowo - usługowych "ATUT" w kompleksowym zakresie dotyczącym: projektowania i wykonywania sieci strukturalnych oraz świadczenia usług telekomunikacyjnych na potrzeby własne oraz najemców. Prace zawsze wykonywane są na wysokim poziomie technicznym, jakościowym oraz dokładnie i terminowo. Z przyjemnością będziemy realizować wspólnie kolejne inwestycje.

Krzysztof Gaczorek

Prezes Zarządu

Firma ITH jest dostawcą usług dostępu do Internetu 1Gbps wraz z kompleksowym wsparciem IT 24/7 dla wszystkich lokalizacji biur serwisowanych i coworkingowych Cluster S.A. Współpraca przebiega pomyślnie ze względu na wysoką jakość usług, kontakt z przedstawicielami ITH oraz szybki czas reakcji na zgłoszenia nasze oraz naszych najemców. Dla kolejnych planowanych inwestycji również planujemy skorzystać z usług świadczonych przez ITH.

Ewa Kucharska

Prezes Zarządu

Niniejszym informujemy że firma ITH wykonała dla naszej firmy w okresie od stycznia 2021r. usługę ITH Net, symetrycznego dostępu do internetu. w głównej siedzibie firmy oraz usługę ITH NaaS, sieć w formie usługi dla drugiego oddziału firmy zlokalizowanego w Zamościu. Jednocześnie potwierdzamy, że instalacje, wdrożenie i obsługa zostały przeprowadzone w uzgodnionym terminie oraz z należytą starannością ze strony Wykonawcy. Pragniemy bez zastrzeżeń polecić firmę ITH jako wiarygodnego i profesjonalnego partnera biznesowego realizującego usługi w całej Polsce.

Kondrad Gorczyca

Head of IT

Na potrzeby obsługiwanego przez naszą firmę eventu jednej z największych kryptowalut (SOLANA) w Krakowie w dniach 03.08.2022 - 07.08.2022 w Starej Zajezdni w Krakowie spółka ITH wykonała podłączenie do sieci Internetowej światłowodowym łączem symetrycznym o przepustowości 1Gbps, połączenie zostało zrealizowane w ciągu kilku dni. Przez cały czas przebiegu wydarzenia łącze spełniało swoje parametry i działało bezawaryjnie a podczas samej konfiguracji usług mogliśmy liczyć na pełne wsparcie zespołu technicznego ITH. Polecamy firmę ITH jako solidnego partnera w zakresie usług telekomunikacyjnych.

Marcin Ślęczek

Prezes Zarządu

Firma Skład Kreatywny zaświadcza, że korzysta z usług firmy ITH od 2019 roku. Od tego czasu spółka ITH wykonała pełną infrastrukturę niskoprądową na całym obiekcie biurowym wraz z jej integracją z systemem kontroli dostępu, SAP oraz monitoringiem CCTV, a także wybudowała kanalizację teletechniczną. Jednocześnie firma ITH nieprzerwalnie od 2019 roku świadczy usługi telekomunikacyjne oraz zarządza na całym obiekcie infrastrukturą niskoprądową i sieciową w trybie 24/7, zapewniając bezawaryjne i stabilne połączenie sieciowe dla klientów i użytkowników biur Składu Kreatywnego, w większości z branży IT / ICT w tym świadcząc usługi m.in. backupowe, głosowe. Podsumowując dotychczasową współpracę oraz zaangażowanie pracowników firmy ITH, mogę jednoznacznie potwierdzić najwyższy poziom świadczonych usług, na który składa się przede wszystkim bezawaryjność, błyskawiczny czas rekcji na wszelkie zgłoszenia, a także spełnienie najwyższych standardów zabezpieczeń i wymagań korporacyjnych co jest kluczowe z punktu widzenia działalności biur serwisowanych i naszych klientów. Rekomenduję ITH jako rzetelnego i godnego zaufania partnera biznesowego w zakresie wszystkich usług jakie świadczy w swoim portfolio.

Jakub Uniszewski

Właściciel

Jak oceniają nas klienci na Google?