ITH

Usługi dostępu do Internetu dla biznesu

Oferujemy dwie linie produktowe usług dostępu do Internetu, które są skierowane do różnych segmentów biznesowych. Nasza flagowa linia produktowa, ITH Net, jest dedykowana dużym przedsiębiorstwom i zapewnia symetryczne łącza o gwarantowanych parametrach pracy. Druga linia produktowa, ITH Net SOHO, jest przeznaczona dla mniejszych klientów i oferuje asymetryczne łącza.
ITH

Usługi dostępu do Internetu dla biznesu

Nasze usługi dostępu do sieci ITH Net są dostępne na terenie całej Polski, zarówno w dużych miastach, jak i w trudniej dostępnych lokalizacjach. Aby zapewnić wysoką jakość usług, korzystamy głównie z własnych zasobów sieci światłowodowej. Nasz szkielet sieci oparty jest na sprzęcie Juniper, a jako urządzenia bezpieczeństwa wykorzystujemy FortiGate.

Dodatkowo, w większości lokalizacji, oferujemy opcję protekcji, czyli dodatkowej drogi światłowodowej dla aktywnego łącza. Dzięki temu zwiększamy dostępność i niezawodność usług, zapewniając Ci większe bezpieczeństwo w przypadku awarii głównej linii.

Wierzymy, że nasza infrastruktura oraz dedykowane rozwiązania spełnią Twoje wymagania i zapewnią Ci niezawodny dostęp do Internetu w każdej lokalizacji.

ITH

Symetryczny dostęp do internetu

Idealna usługa dla:

Dużych firm

Wymagających klientów

Firm, dla których funkcjonowanie sieci jest kluczowe dla działania biznesu

Firm, dla których brak dostępu do sieci oznacza realne straty

Wybieram

Asymetryczny dostęp do internetu

Idealna usługa dla:

Mikro i małych firm

Firm z rynku Small Office Home Office

Lokalnych, mikro oddziałów dużych przedsiębiorstw

Firm, które cenią szybki dostęp do Internet, ale nie potrzebują jego gwarancji

Wybieram

Wszystkie usługi ITH Net

Odkryj korzyści usług ITH

Umowa na czas nieokreślony – pełna swoboda i elastyczność
Zapomnij o ograniczeniach. W ITH oferujemy możliwość podpisania umowy na czas nieokreślony.

Elastyczność w górę i w dół – dopasuj się do swoich potrzeb
Zapewniamy Ci niezrównaną elastyczność. Nasze usługi ITH mogą być dostosowywane zarówno do wzrostu, jak i do zmniejszenia Twoich wymagań.

Instalacja w zaledwie 3 dni – szybki start, zero opóźnień
Nie marnuj cennego czasu na czekanie. Z nami instalacja zostanie przeprowadzona w ciągu zaledwie 3 dni.

Łącze zapasowe w standardzie – niezawodność na pierwszym miejscu
Bezawaryjność to nasza priorytet. Dlatego też, w ramach naszych usług zapewniamy Ci łącze zapasowe w standardzie. Nie musisz się martwić o utratę połączenia.

Pełen zestaw usług dodatkowych ITH – wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu
Nie trać czasu na poszukiwanie różnych dostawców. Oferujemy pełen zestaw usług dodatkowych.

Możliwość zakupu sieci ITH WiFi na próbę – przekonaj się sam
Nie jesteś pewien, czy nasza sieć ITH WiFi spełni Twoje oczekiwania? Oferujemy Ci możliwość zakupu na próbę.

Gwarancja jakości SLA – spokój i pewność
SLA to pisemna gwarancja na jakość usług, która oznacza szczegółowe parametry świadczonych usług przez cały okres trwania umowy.

Stały publiczny adres IP dla każdej usługi – nieograniczone możliwości
Zapewniamy Ci stały publiczny adres IP dla każdej usługi. Dzięki temu masz nieograniczone możliwości podłączenia się do Internetu i wykorzystania swojej infrastruktury.

ITH

to prawdopodobnie pierwszy naprawdę elastyczny operator telekomunikacyjny na rynku.

ITH

Usługi ITH dostępne są na terenie całej Polski.

Referencje

Potwierdzamy, że instalację, wdrożenie i obsługa zostały przeprowadzone w uzgodnionym terminie oraz z należytą starannością ze strony Wykonawcy. Pragniemy bez zastrzeżeń polecić firmę ITH Sp. z o.o. jako wiarygodnego i profesjonalnego partnera biznesowego realizującego usługi w całej Polsce.

ITH opinie

KG Group S.K.A. współpracuje z ITH przy realizacji centrów handlowo-usługowych "ATUT" w kompleksowym zakresie dotyczącym: projektowania i wykonywania sieci strukturalnych oraz świadczenia usług telekomunikacyjnych na potrzeby własne oraz najemców. Prace zawsze wykonywane są na wysokim poziomie technicznym, jakościowym oraz dokładnie i terminowo. Z przyjemnością będziemy realizować wspólnie kolejne inwestycje.

ITH opinie

ITH jest dostawcą usług dostępu do Internetu wraz z kompleksowym wsparciem IT 24/7 dla wszystkich lokalizacji biur serwisowych i coworkingowych Cluster S.A. Współpraca przebiega pomyślnie ze względu na wysoką jakość usług, kontakt z przedstawicielami ITH oraz szybki czas reakcji na zgłoszenia nasze oraz naszych najemców. Dla kolejnych planowanych inwestycji również planujemy skorzystać z usług świadczonych przez ITH.

ITH opinie

Otwierając nasz innowacyjny projekt hotelu na barkach w Krakowie szukaliśmy partnera, który sprostałby naszym oczekiwaniom, tj. trudnej lokalizacji barek oraz potrzeb obiektu hotelowego. Firma ITH okazała się być idealnym i rzetelnym partnerem. Polecamy ITH - dla nas pierwszego elastycznego dostawcę ICT dla biznesu.

ITH opinie
ITH

Skontaktuj się z

Wsparcie Obsługa techniczna

ITH NOC
Centrum Zarządzania
Infrasturktura ITH

+48 22 539 99 99
[email protected]

Czynne cały tydzień, całą dobę

Rozwiązania dla Ciebie

Zespół handlowy ITH

+48 22 539 99 99
[email protected]

Czynne od poniedziałku do piątku od 9:00 do 17:00