ITH NetFo — szybki i niezawodny dostęp do Internetu dla polskich operatorów

W dzisiejszym dynamicznym świecie technologii dostęp do szybkiego i niezawodnego Internetu jest kluczowy dla sukcesu zarówno dużych, jak i małych przedsiębiorstw. Operatorzy telekomunikacyjni muszą być w stanie dostarczyć swoim klientom usługi na najwyższym poziomie, aby spełnić ich rosnące oczekiwania. ITH, ogólnopolska firma telekomunikacyjna, zdobywa uznanie na rynku B2B dzięki swojej innowacyjnej usłudze ITH NetFo, która oferuje operatorom szybki i niezawodny dostęp do Internetu na terenie Polski.

Ogólnopolska firma o solidnym zapleczu

Firma ITH została założona w 2020 roku przez doświadczony zespół: Niko Bałazy i Jakub Jedynak. Szybko zdobyła uznanie jako silna, ogólnopolska firma telekomunikacyjna. Działając aktywnie na terenie całej Polski, ITH może pochwalić się imponującą listą klientów, w tym takich gigantów, jak CCC, Rosmann, Solid Security, TUZ i Rage Quit Games. Stabilne zaplecze finansowe i wsparcie poważnych inwestorów, takich jak Andrzej Szymanowski, właściciel Solid Security, oraz fundusz B Capital ASI z Krakowa, potwierdzają solidność i wiarygodność firmy.

ITH NetFo — nowoczesny dostęp do Internetu dla operatorów. Innowacyjne podejście do świadczenia usług

ITH wprowadza nowoczesne podejście do świadczenia usług dostępu do Internetu, dostarczając wyjątkowe rozwiązania oparte na najnowszych technologiach i bogatym doświadczeniu w branży.

Usługa ITH NetFo oferuje operatorom pełną tablicę BGP, która umożliwia dostęp do kompletnego zbioru informacji o trasach routingu w Internecie. Dzięki temu operatorzy mogą optymalizować swoje ścieżki połączeń, zapewniając szybsze i stabilniejsze połączenie z Internetem dla swoich użytkowników. To pozwala im zyskać przewagę konkurencyjną na rynku i wyróżnić się wśród innych dostawców usług.

Dostęp do usług ITH NetFo jest możliwy we wszystkich węzłach sieciowych ITH na terenie Polski, co sprawia, że operatorzy z różnych części kraju mogą korzystać z tego rozwiązania. Ponadto ITH ma zdolność dostarczenia usługi pod wskazany adres na terenie kraju, co zwiększa elastyczność i wygodę korzystania z usługi dla operatorów.

ITH NetFo daje możliwość wyboru prędkości łącza z portami 1G, 10G i 40G, co pozwala operatorom dostosować usługę do swoich potrzeb i wymagań. Rozliczanie ruchu metodą 95-percentyla umożliwia operatorom płacenie tylko za rzeczywiste zużycie przepustowości, co przekłada się na oszczędności i lepsze dopasowanie usługi do indywidualnych potrzeb klientów.

Dodatkowo dostawca usług telekomunikacyjnych oferuje możliwość przeprowadzenia bezpłatnych testów usługi ITH NetFo w wybranych lokalizacjach. Dzięki temu operatorzy mogą sprawdzić jakość, prędkość i niezawodność usługi przed podjęciem decyzji o dłuższej współpracy.

ITH NetFo, dostęp do Internetu dla operatorów, stanowi istotny element oferty ITH — kompleksowego dostawcy usług ICT dla biznesu. Firma oferuje swoje usługi na terenie całej Polski, a główne węzły sieciowe zostały uruchomione w takich miastach, jak:

Kraków, Rzezawa, Brzesko, Zielonki, Węgrzce, Katowice (oraz cała aglomeracja śląska), Lublin, Lubin, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Zielona Góra, Rzeszów, Radom, Gdynia, Sopot, Łódź, Olsztyn, Białystok, Bydgoszcz, Gorzów Wielkopolski, Kielce, Opole, Szczecin, Toruń, Warszawa.

Dzięki rozbudowanej infrastrukturze sieciowej, usługi ITH NetFo mogą być aktywowane na terenie całego kraju nawet w ciągu kilku dni.

W rezultacie ITH NetFo stanowi nowoczesne, elastyczne i konkurencyjne rozwiązanie dla operatorów poszukujących innowacyjnych usług dostępu do Internetu. Dzięki temu operatorzy mogą świadczyć swoim klientom jeszcze lepsze usługi, zyskując jednocześnie przewagę na rynku telekomunikacyjnym.

ITH – szeroki wachlarz usług telekomunikacyjnych

Oprócz usługi ITH NetFo firma ITH posiada w swojej ofercie szeroki wachlarz usług telekomunikacyjnych i ICT B2B, które są dostosowane do różnych potrzeb i wymagań klientów biznesowych. Poniżej przedstawiamy najważniejsze z nich:

  • Dostęp do Internetu dla biznesu — ITH dostarcza szybkie i niezawodne łącze internetowe dla firm, które potrzebują stabilnego połączenia dla swojej działalności.
  • Sieć jako usługa (network as a service) —   ITH oferuje usługę NaaS, która umożliwia klientom elastyczne korzystanie z infrastruktury sieciowej firmy, bez konieczności inwestowania we własne rozwiązania sprzętowe.
  • Telefonia IP, Wirtualna Centrala — ITH dostarcza nowoczesne rozwiązania telekomunikacyjne, takie jak telefonia IP oraz wirtualne centrale telefoniczne, które pozwalają firmom na efektywną komunikację z klientami oraz wewnątrz organizacji.
  • Kolokacja — ITH oferuje usługi kolokacji, umożliwiając firmom bezpieczne i niezawodne przechowywanie swoich serwerów w specjalnie przystosowanych centrach danych.
  • Cloud computing — Dzięki usługom chmurowym ITH, klienci mogą korzystać z zasobów obliczeniowych, pamięciowych i magazynowych, bez konieczności inwestowania we własne serwery i infrastrukturę.
  • Hosting i domeny Kru.pl — Firma ITH, poprzez spółkę Kru.pl, oferuje szeroki zakres usług związanych z hostingiem i domenami, umożliwiając klientom łatwe zarządzanie swoją obecnością online.
  • Budowa sieci strukturalnych i instalacji niskoprądowych — ITH projektuje i realizuje kompleksowe rozwiązania sieciowe, w tym sieci strukturalne oraz instalacje niskoprądowe, dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów.

ITH oprócz szerokiej gamy usług krajowych, dba również o potrzeby operatorów szukających tranzytu do operatorów zagranicznych. Firma oferuje zestawienie dedykowanego łącza transmisji do punktu styku wybranego operatora zagranicznego z siecią ITH. Dzięki temu rozwiązaniu klienci mają możliwość nawiązania bezpośrednich i niezawodnych połączeń z zagranicznymi partnerami, co przyczynia się do jeszcze lepszej jakości usług świadczonych przez operatorów na rynku międzynarodowym.

Kliknij: TUTAJ i zapytaj o szczegóły usługi, która może pomóc w rozwoju Twojego biznesu na międzynarodowym rynku telekomunikacyjnym.