ITH sponsorem i partnerem najbliższej, krakowskiej 31 edycji PLNOG

Nie ma czasu na zwłokę! W dniach 15-16 maja, w krakowskim hotelu Galaxy, odbywa się trzydziesta pierwsza edycja konferencji PLNOG. Tym razem, na chwile odcinamy się od przyszłości, aby wrócić do korzeni. To tutaj, na skrzyżowaniu pokoju konferencyjnego i świata technologii, przewidziano miejsce dla nauki, biznesu i wymiany naszych doświadczeń.

„Prawie od samego początku istnienia PLNOG współpracowałem  przy organizacji konferencji, teraz czas aby i ITH dołączyło do grona partnerów PLNOG” – mówi o partnerstwie z organizatorem konferencji PLNOG, Niko Bałazy, CEO ITH.

ITH, prawdopodobnie jedyny elastyczny operator telekomunikacji B2B, podjęło się roli sponsora najbliższej edycji PLNOG, która m odbywa się w dniach 15-16 maja w Krakowie. ITH pokazuje  swoje zaangażowanie w rozwój i ciągłe doskonalenie sektora ICT. Lista prelegentów przypomina gwiazdozbiór talentów z branży, wśród których znajdują się takie osoby jak Łukasz Bromirski, Michał Furmankiewicz, Adam Haertle i Tony Przygienda.

W trakcie konferencji zaplanowano trzy ścieżki tematyczne: Operatorzy, Dostawcy oraz Edukacja i Biznes. Każda z nich skupia się na innych obszarach branży telekomunikacyjnej, dając uczestnikom możliwość zdobycia szerokiej wiedzy i rozwinięcia umiejętności w różnych dziedzinach.

Co najważniejsze – konferencja ta nie jest tylko dla gigantów branży. Małe i średnie firmy będą miały okazję zaprezentować swoje unikalne podejście i innowacyjne rozwiązania, wnosząc cenne spostrzeżenia do dyskusji.

PLNOG to wydarzenie stworzone, aby jednym miejscu zebrać polskich dostawców usług internetowych, operatorów sieci oraz entuzjastów rozwoju rynku ICT i ISP. Konferencja już od 15 lat napędza i wspiera współpracę między przedstawicielami firm teleinformatycznych oraz telekomunikacyjnych. Każde spotkanie to świetna okazja do osobistego poznania osób, które definiują kierunki rozwoju polskiej telekomunikacji i kreują technologiczne trendy. Więcej informacji o PLNOG znajdziesz w serwisie konferencyjnym na stronie https://plnog.pl.

ITH to wywodzący się z Krakowa ogólnopolski dostawca usług ICT dla biznesu. Oferta ITH to przede wszystkim usługi symetrycznego dostępu do Internetu, transmisji danych, kolokacji i serwerów dedykowanych jak również chmury publicznej. Częścią ITH jest platforma hostingowa Kru.pl dostarczająca hosting i domeny. Grupa ITH na dziś obsługuje ponad 11000 klientów w całej Polsce, a do głównych klientów grupy należą między innymi CCC, Rossmann, Grupa SOLID, TUZ oraz wielu innych.