Picodi.com wybiera ITH 

ITH, lider w dziedzinie rozwiązań ICT, z dumą ogłasza nawiązanie strategicznej współpracy z Picodi.com – światowym gigantem w dziedzinie platform kuponowych. Picodi.com wybrał ITH jako partnera do dostarczenia niezawodnych i szybkich łączy światłowodowych w Krakowie, a także zakupił flagową usługę ITH Net 1Gbps.

O ITH Net 1Gbps:

ITH Net 1Gbps to nie tylko szybki internet – to gwarancja symetrycznego, gigabitowego łącza światłowodowego o gwarantowanych parametrach pracy. Dzięki tej usłudze, Picodi.com zyskuje nie tylko na prędkości, ale także na stabilności i bezpieczeństwie swojej infrastruktury sieciowej.  Picodi korzysta z symetrycznego Internetu dla Firm od ITH na terenie Krakowa jednak usługa ITH Net jest dostępna w całej Polsce. 

Picodi.com – Globalny Gracz:

Picodi.com to platforma oferująca kody rabatowe i promocje podczas zakupów online. Jego obecność obejmuje wiele krajów, a partnerstwo z ITH pozwala firmie Picodi.com na bezpieczną i trwałą pracę online. 

Jesteśmy zaszczyceni, że Picodi.com dostrzegł naszą jakość usług. Nasze łącza światłowodowe są nie tylko szybkie, ale i elastyczne, dostosowane do rosnących potrzeb biznesowych” – mówi Niko Bałazy, CEO w ITH.

O ITH:

ITH to ogólnopolski dostawca rozwiązań ICT dla biznesu. Podstawowe usługi oferowane przez ITH to dostęp do Internetu, telefonia, usługi data center oraz hosting i domeny. Innowacyjną usługą ITH jest budowa infrastruktury firmowej w formie usługi. Grupa ITH obsługuje łącznie ponad 10.000 klientów z całej Polski, a w jej skład wchodzi ITH, Hexerio – chmura publiczna oraz platforma hostingowa Kru.pl – hosting i domeny. Spółka siedzibę posiada w Warszawie, a wywodzi się z Krakowa gdzie aktualnie jest jednym z największych dostawców usług telekomunikacyjnych dla biznesu.

O Picodi.com 

Picodi.com to globalna platforma oferująca unikalne kody rabatowe, promocje i zniżki podczas zakupów online. Nasza misja to umożliwienie użytkownikom oszczędzania, jednocześnie wspierając partnerów biznesowych w promocji ich produktów i usług.Picodi.com działa jako pośrednik pomiędzy konsumentami a sklepami online. Platforma gromadzi najnowsze kody rabatowe, oferty specjalne i informacje o wyprzedażach. Użytkownicy mogą łatwo znaleźć i wykorzystać korzyści podczas zakupów, oszczędzając czas i pieniądze.